jigolo nedir

jigolo nedir

jigolo nedir

bayan resim 15

Merhaba arkadaşlar sizlerle jigolo nedir ? ile ilgili birkaç emare ve ehemmiyetli bilgi vermek istiyorum. Herkes jigolo olabilir fakat kimi erkekler bunu cinsellik açısından gördüğü için kaybediyor. Önce bunun bir iş olduğunu ve performansımızın ve gün içersin de göstermiş olduğumuz bir takım hareketler neticeninde karşı taraftan fiyat alınmaktadır. Bu sektörde her vakit memnuniyet ehemmiyetlidir. Bayanımızın her istediğini yerine getirirseniz sizde mesut olursunuz bayanımızda bir dahaki müzakereye gene sizi çağırmakta ısrarcı takılır.

Peki jigolo nasıl olmanın şartları nelerdir ?

Evvela şahsi bakımınıza ve konuşma tarzımıza dikkat etmeliyiz bayanlarımızın hepsi seçkin ve bakımlı birer jigolo adayları isterler. Bayanlarımızın müzakereleri bizim anlaşmalı olduğumuz otellere gerçekleştirilmektedir. Otel içi rezarvasyon ve erişim tamamiyle bayanımıza aittir. Müzakereye ister kendi erişiminizle isterseniz de bayanımızı arayarak sizi bulunduğu yerden alarak otele birlikte gitme bahtınız vardır.

 

comments
  • merhaba ben iki kez üye olmak istedim fakat iki kez istek yolladım ama üyeliğim kabul edilmedi ne yapmam lazım ve ben ısrarla üye olmak istiyorum

  • Merhaba sizle tanışmak isterim mümkündür

  • mrb ara görüşelim tatlım seni fazlasıyla memnun ederim araman yeterli

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account