Samsun Dul Bayanlar

Samsun Dul Bayanlar

Samsun Dul Bayanlar

Samsun dul bayanlar kategorisi altında yayınlamış bulunduğum bu ilan ile erkek dost adaylarımı beklemekteyim. Bazı erkekler aradıkları bayan profillerde dul ibaresine ehemmiyet verirler. Genellikle dul bayanlardan dost edinmek isteyenler bulunduğu görülür.

Bu tercihte tespit edilen erkeklerin fikri alındığında ise meydana detaylı neticeler çıkar. Daha deneyimli ve deneyimli, yetişkin gibi sebepler öne sürülür. Tecrübeli, deneyimli, kültürlü bir dul bayan olarak bu tür arayış içersinde olan erkekler amacıyla buradayım. Dul kalmış olmamın bana getirdiği üstünlükleri birlikte değerlendirebiliriz.


Ailemle yaşam sürdüren çocuksuz 163 süresince iyi eğitim almış kibar, konuşmasını bilen hanım hanımcık bir bayanım. Önceki kötü mutsuz yaşantısını unutup benimle birlikte geleceğe yönelik planlar gerçekleştirme , ve benim gibi Samsun’dan dul bayanlarla tanışmak şahıslar tercihimdir..

Her iki doğrultu da gerektiğince mutlu ve mesut olur. Bunun amacıyla Samsun’da yaşam sürdüren erkeklerin dul bayan olarak benimle iletişime geçmesi yeterlidir.

leave a comment

Create AccountLog In Your Account